Znajdź nas na facebooku

Szczegóły nieruchomości

sprzedaż

Miejscowość: Gola Dzierżoniowska
Rodzaj nieruchomości: Dom
Powierzchnia: 220 m2
Pokoje: 5
Nr oferty: 2/7485/ODS

399000 PLN

Jestem zainteresowany

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni ok. 200 m2, położony na działce o pow. 2600 m2, znajdujący się w Goli Dzierżoniowskiej w sąsiedztwie Pałacu z 1580 r- obecnie Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel.

Na parterze domu znajduje się ganek, przestronny hol, salon, kuchnia, sypialnia oraz łazienka z WC. Parter domu zagospodarowany jest przez trzy sypialnie (jedna z garderobą), łazienkę z WC oraz hol z wyjściem na duży taras. Powyżej znajduje się bardzo klimatyczne i urokliwe poddasze – doskonałe miejsce na pracownię malarską. Budynek częściowo podpiwniczony.

Dom otoczony sadem z drzewami owocowymi i ozdobnymi.

Na terenie posesji znajduje się murowana stodoła, obecnie służąca jako garaż oraz skład węgla.

Budynek sukcesywnie remontowany i unowocześniany. Nowe pokrycie dachowe (blachodachówka), orynnowanie, konserwacja i remont belek sufitowych i dachowych, okna PCV, odwodnienie domu. Ciepło w domu zapewnia piec centralnego ogrzewania na drewno lub węgiel oraz kominek znajdujący się w salonie. Ciepła woda z elektrycznego podgrzewacza wody lub podgrzewacza (bojlera) wody zasilanego przez piec ( w sezonie grzewczym).

Media: woda miejska, szambo, energia elektryczna 230 i 380 V, studnia z wodą (pompa – do podlewania lub z możliwością przełączenia na dom), przyłącze Orange (telefon, internet, telewizja).

Dom w pełni wyposażony i umeblowany!

Nieruchomość bardzo urokliwa, doskonała dla klientów poszukujących ciszy i spokoju.

OFERTA TYLKO W CENTRO!

Szczególnie polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację!

Zainteresowany

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Odezwiemy się i umówimy na dogodny dla Ciebie termin oględzin.