Znajdź nas na facebooku

Szczegóły nieruchomości

sprzedaż

Miejscowość: Walim
Rodzaj nieruchomości: Dom
Powierzchnia: 500 m2
Pokoje: 9
Nr oferty: 16/7485/ODS

1200000 PLN

Jestem zainteresowany

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo urokliwa, klimatyczna nieruchomość wybudowana w XVIII wieku doskonała na miejsce do prowadzenia agroturystyki, położona w Górach Sowich w okolicach Walimia.

W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi pensjonat o powierzchni użytkowej ok. 400 m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok. 300 m2.

Na parterze PENSJONATU znajduje się sala kominkowa (doskonałe miejsce do biesiadowania), bar, umeblowana kuchnia, pomieszczenia socjalno-sanitarne oraz duży pokój.
Na piętrze wygospodarowano 8 pokoi, 6 łazienek oraz hol. Układ bardzo funkcjonalny- z każdego pokoju jest wejście do łazienki.
Poddasze to wolna przestrzeń- do zagospodarowania według własnego uznania.

POMIESZCZENIE GOSPODARCZE/STODOŁA to około 300-metrowa nieruchomość, pełniąca funkcje pomocnicze przy prowadzonej działalności.

Nieruchomość wybudowana z kamienia, cegły oraz muru pruskiego.

Media: woda, szambo, prąd. Możliwość podłączenia kanalizacji miejskiej. Ciepło w domu zapewnia kominek z płaszczem wodnym.

Nieruchomość położona w super lokalizacji, tuż przy wyciągu narciarskim oraz stoku saneczkowym! W pobliżu znajduje się wiele atrakcji- podziemne miasto Riese, Zamek Grodno, szlaki górskie, etc.

Szczególne polecam i zapraszam na prezentację!
Agnieszka Rodak
tel. 601 165 665

Zainteresowany

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Odezwiemy się i umówimy na dogodny dla Ciebie termin oględzin.